Auto Talsma

Direct naar de juiste afdeling

Heeft u vragen of wilt u specifieke informatie, dan kunt u direct contact opnemen met onze medewerkers van de afdelingen, zodat wij u sneller van dienst kunnen zijn.

Administratie
Contactpersoon Judith Leerstra-Veenstra (0518 745000), judith@autotalsma.nl
Contactpersoon Hylkje Talsma (0518 745000), hylkje@autotalsma.nl

Taxatie
taxatie@autotalsma.nl

Voor transport en logistiek
Contactpersoon Bert Woudstra (06 53 96 39 62), bert@autotalsma.nl

Voor verkoop en aankoop
Contactpersoon Henk Talsma (06 51 83 62 59), henk@autotalsma.nl
Contactpersoon Paul Walet (06 20 61 56 02), paul@autotalsma.nl

 

Pand